FERİKÖY FAKS TAMİR ONARIM MERKEZİ

faks-tamiri
FERİKÖY FAKS TAMİR ONARIM MERKEZİ

FERİKÖY FAKS Servis;

www.yazicifakstamiri.com Yazici ,Faks, Fotokopi, makinalarının  uzman teknik kadrosu ile birlikte sizlere servis ve bakım hizmeti vermektedir.

FERİKÖY Faks Servis olarak siz değerli müşterilerimize ait fotokopi makinaları faks cihazları multifonksiyonel fotokopi makinaları fakslar uzman kadrosuyla teknik servis hizmetleriyle sizlere zaman kaybetmenize olanak vermeden en kısa zamanda teknik hizmeti sunmaktadır. Ofislerinizde kullanmakta olduğunuz fotokopi, faks, yüksek teknolojiye sahip araçlardır sizlerin sorun yaşamaması için periyodik olarak bakıma ihtiyaç duyarlar.

En iyi bakımla uzun zaman işlerinizi aksatmadan bu cihazları kullanabilirsiniz.

Teknik Servis Hizmetlerimiz;Güçlü teknik servisi altyapımız ile siz müşterilerimize en kaliteli ve en hesaplı hizmeti vermeyi amaçladık.Makinenizin arıza tespiti, onarım ve bakımını yerinizde yapıyoruz. İhtiyaç duyulması halinde servis araçlarımızla makinenizi alıp servis merkezimize getirip en kısa sürede onarımını gerçekleştirip yeniden size teslim ediyoruz.

CANON,HP,LEXMARK,SAGEM,MURATEC,SAMSUNG,PANASONİC,OKİ
FAKS TAMİR BAKIM SERVİSİ BİZE ULAŞIN(0212) 543 49 53

FERİKÖY FAKS TAMİR ONARIM MERKEZİ / 0212 543 49 53

HIZLI HİZMET & UYGUN FİYAT FERİKÖY FAKS tamiri,FERİKÖY FAKS servisi, FAKS servisi FERİKÖY,FERİKÖY bakımı,satış,bakım,onarım,

 

 

Kategoriler : faks servisleri, faks sorunları, faks tamiri, Feriköy

Comments are closed.