YENİKAPI FAKS TAMİR ONARIM MERKEZİ

Yenikapı Faks Tamiri
YENİKAPI FAKS TAMİR ONARIM MERKEZİ

 

YENİKAPI FAKS Servis;

www.yazicifakstamiri.com Yazici ,Faks, Fotokopi, makinalarının  uzman teknik kadrosu ile birlikte sizlere servis ve bakım hizmeti vermektedir.

YENİKAPI Faks Servis olarak siz değerli müşterilerimize ait fotokopi makinaları faks cihazları multifonksiyonel fotokopi makinaları fakslar uzman kadrosuyla teknik servis hizmetleriyle sizlere zaman kaybetmenize olanak vermeden en kısa zamanda teknik hizmeti sunmaktadır. Ofislerinizde kullanmakta olduğunuz fotokopi, faks, yüksek teknolojiye sahip araçlardır sizlerin sorun yaşamaması için periyodik olarak bakıma ihtiyaç duyarlar.

En iyi bakımla uzun zaman işlerinizi aksatmadan bu cihazları kullanabilirsiniz.

Teknik Servis Hizmetlerimiz;Güçlü teknik servisi altyapımız ile siz müşterilerimize en kaliteli ve en hesaplı hizmeti vermeyi amaçladık.Makinenizin arıza tespiti, onarım ve bakımını yerinizde yapıyoruz. İhtiyaç duyulması halinde servis araçlarımızla makinenizi alıp servis merkezimize getirip en kısa sürede onarımını gerçekleştirip yeniden size teslim ediyoruz.

CANON,HP,LEXMARK,SAGEM,MURATEC,SAMSUNG,PANASONİC,OKİ
FAKS TAMİR BAKIM SERVİSİ BİZE ULAŞIN(0212) 543 49 53

YENİKAPI FAKS TAMİR ONARIM MERKEZİ / 0212 543 49 53

 

HIZLI HİZMET & UYGUN FİYAT YENİKAPI FAKS tamiri,YENİKAPI FAKS servisi, FAKS servisi YENİKAPI,YENİKAPI bakımı,satış,bakım,onarım,

 

 

Kategoriler : faks servisleri, faks sorunları, faks tamiri, Yenikapı

Comments are closed.