BAKIRKÖY YAZICI TAMİR MERKEZİ

 

  lazer yazıcı tamiri

lazer yazıcı tamiri 

 

 

Bakırköy Yazıcı Servis;

Yazıcı , Fotokopi, makinaların da uzman teknik kadrosu ile birlikte sizlere Bakırköy’ de servis ve bakım hizmeti vermektedir.

Bakırköy Yazıcı Servis olarak siz değerli müşterilerimize ait fotokopi makinaları faks cihazları multifonksiyonel fotokopi makinaları nokta vuruşlu yazıcılar uzman kadrosuyla teknik servis hizmetleriyle sizlere zaman kaybetmenize olanak vermeden en kısa zamanda teknik hizmeti sunmaktadır. Ofislerinizde kullanmakta olduğunuz fotokopi, yazıcı, yüksek teknolojiye sahip araçlardır sizlerin sorun yaşamaması için periyodik olarak bakıma ihtiyaç duyarlar.

En iyi bakımla uzun zaman işlerinizi aksatmadan bu cihazları kullanabilirsiniz.


Teknik Servis Hizmetlerimiz;Güçlü teknik servisi altyapımız ile siz müşterilerimize en kaliteli ve en hesaplı hizmeti vermeyi amaçladık.Makinenizin arıza tespiti, onarım ve bakımını yerinizde yapıyoruz. İhtiyaç duyulması halinde servis araçlarımızla makinenizi alıp servis merkezimize getirip en kısa sürede onarımını gerçekleştirip yeniden size teslim ediyoruz.HP,SAMSUNG,LEXMARK,CANON,BROTHER,OKİ,PANASONİC,EPSONYAZICI TAMİR BAKIM SERVİSİBİZE ULAŞIN(0212) 543 49 53

Kategoriler : bakırköy, Blog, faks tamiri, Yazıcı servisi, Yazıcı sorunları, yazıcı tamiri

Comments are closed.