VEZNECİLER FAKS TAMİR ONARIM MERKEZİ

faks-tamiri
VEZNECİLER FAKS TAMİR ONARIM MERKEZİ

VEZNECİLER FAKS Servis;

www.yazicifakstamiri.com Yazici ,Faks, Fotokopi, makinalarının  uzman teknik kadrosu ile birlikte sizlere servis ve bakım hizmeti vermektedir.

VEZNECİLER Faks Servis olarak siz değerli müşterilerimize ait fotokopi makinaları faks cihazları multifonksiyonel fotokopi makinaları fakslar uzman kadrosuyla teknik servis hizmetleriyle sizlere zaman kaybetmenize olanak vermeden en kısa zamanda teknik hizmeti sunmaktadır. Ofislerinizde kullanmakta olduğunuz fotokopi, faks, yüksek teknolojiye sahip araçlardır sizlerin sorun yaşamaması için periyodik olarak bakıma ihtiyaç duyarlar.

En iyi bakımla uzun zaman işlerinizi aksatmadan bu cihazları kullanabilirsiniz.

Teknik Servis Hizmetlerimiz;Güçlü teknik servisi altyapımız ile siz müşterilerimize en kaliteli ve en hesaplı hizmeti vermeyi amaçladık.Makinenizin arıza tespiti, onarım ve bakımını yerinizde yapıyoruz. İhtiyaç duyulması halinde servis araçlarımızla makinenizi alıp servis merkezimize getirip en kısa sürede onarımını gerçekleştirip yeniden size teslim ediyoruz.

CANON,HP,LEXMARK,SAGEM,MURATEC,SAMSUNG,PANASONİC,OKİ
FAKS TAMİR BAKIM SERVİSİ BİZE ULAŞIN(0212) 543 49 53

VEZNECİLER FAKS TAMİR ONARIM MERKEZİ / 0212 543 49 53

HIZLI HİZMET & UYGUN FİYAT VEZNECİLER FAKS tamiri,VEZNECİLER FAKS servisi, FAKS servisi VEZNECİLER,VEZNECİLER bakımı,satış,bakım,onarım,

 

 

Kategoriler : faks servisleri, faks sorunları, faks tamiri, Vezneciler

Comments are closed.